5 módních trendů podzimu, které můžete nosit už teď


Asi je tomu těžké uvěřit, hlavně uprostřed téhle vlny horka, ale kalendář nemilosrdně ukazuje, že podzim je za dveřmi. A k tomu samozřejmě patří nové podzimní trendy. Nemusíte ale čekat, až se datum přehoupne na září, tyhle trendy můžete nosit už nyní. Jo, i v tom vedru.

Džínová sukně

Foto: Pinterest

Na Britney Spears a Paris Hilton radši zapomeňte. Letí delší délky, klidně až pod kolena, knoflíky a jiné ozdoby.

Vrstvené náhrdelníky

Foto: Pinterest

Co je lepšího než jeden super šperk? Tři nebo čtyři právě takové. Tento podzim letí vrstvení. Kovy ale nechte ve stejném tónu, stříbro k stříbru, zlato ke zlatu.

Zvířecí print

Foto: Pinterest

Leopard, zebra, tygr, co se srdci zalíbí. Zvířecí vzory jsou v kurzu. Nosit je můžete klidně od hlavy až k patě nebo třeba jen ve formě bot či kabelky. Pokud vás na extravaganci moc neužije, nechte zbytek outfitu neutrální.

Zdobená taška

Foto: Pinterest

Tyto kabelky zdobené korálky byly šíleně populární v sedmdesátkách a letos na podzim se zase vrací na módní scénu. Jsou skvělou alternativou k obyčejnému psaníčku.

Batika

Foto: Pinterest

Jo, čtěte správně. Trend, u kterého se asi většina z nás modlila, že se nikdy nevrátí, je zpět. Žádný strach, přijal trochu více sofistikovanou podobu, než jsme zvyklí z dob hippies. Kupte si kousek, který v sobě míchá maximálně dva až tři tóny, ne víc.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí