Jelly nehty: Akrylová mánie z devadesátek je zpět


Letos letí devadesátky. Na módním poli je to návrat ledvinek a ve světě kosmetiky a nail artu jsou to takzvané Jelly nehty. Jedná se o umělé barevné akrylové nehty, které si zachovávají průhlednost, a tak je pod nimi vidět i váš přirozený nehet.

V devadesátých letech tyto nehty zářily neonovými barvami, jako jsou růžová, žlutá a modrá. Trend teď naštěstí ale pochytil lehce minimalistickou podobu a tak se s neonkami až tak často nesetkáte. Místo toho letí červená a jemné pastelové odstíny.

Zkusíte mix?

Pokud tento trend chcete ho vyzkoušet, doporučujeme k manikérce vzít fotku jako referenci. Popřípadě to můžete vyzkoušet i samy doma, a to tak, že barvu rozředíte bezbarevným lakem, kterým normálně pokrýváte nehet na konec, aby barva co nejdéle vydržela.

Pokud si troufáte, můžete vyzkoušet i mix dvou barev. Inspiraci najdete v galerii.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí