10 tetování, která se zrovna dvakrát nepovedla


Zdobit si tělo pomocí tetování je oblíbené už nějaký ten pátek a možná nyní ještě o něco populárnější, než kdy dříve. Zatímco před několika lety jsme museli přemýšlet, jestli novou tetovačkou nepohoršíme nadřízeného v práci, dnes už to nikdo neřeší. Tetuje se každý druhý. Není ale tetování jako tetování.

OMG

Je dobré si připomenout, zvlášť předtím, než dojdeme na ty nejhorší výtvory, které lze na internetu najít, že tetování je na celý život. Pokud samozřejmě nevyužijete drahých služeb laseru na jeho odstranění. A proto byste si takový zásah do kůže a těla měli dvakrát promyslet. Nejen to, extra důležitý je taky výběr tatérského studia. Krom toho, že nesterilní prostředí a špatně provedené tetování vám může způsobit infekci a různé kožní problémy, může taky tetování dopadnout úplně jinak, než jste si ho představovali.

Mrkněte se do galerie na tetování, která byste si s sebou rozhodně nechtěli nést celý život. Jedná se o kombinaci hodně špatných rozhodnutí, šílené práce tatérů a třeba i neznalosti gramatiky.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí