Zkuste letos Vánoce bez vaječňáku, ale s Jackem


Provoňte si vánoční svátky tradiční skořicovou a medovou vůní. Připravte si horké drinky s nejprodávanější americkou whiskey Jack Daniel’s a užijte si kouzlo Vánoc i oslavy Silvestra stylově

Zkuste si letos, namísto skleničky vaječného likéru, připravit drink s názvem Horký štrúdl. Příjemně zahřeje a provoní vaši domácnost tradiční skořicovou vůní. Se třemi základními ingrediencemi vykouzlíte drink, kterým oslníte rodinu i přátele!

Jack Daniel’s Fire Štrúdl

Ingredience (na 1 drink): 

  •  4cl Jack Daniel’s Fire
  • Horký jablečný džus
  • Citron

Postup:

Ohřejte si jablečný džus. Do vysoké sklenice nalijte whiskey Jack Daniel’s Fire a opatrně zalijte horkým džusem. Podle chuti přidejte citron a podávejte.

Jack Daniel’s Honey Punch

Ať už se chystáte oslavit Silvestra a začátek nového roku na horách, chalupě nebo ve městě, mějte doma přichystaný Jack Daniel’s Honey, med a limetu. Po návratu z venku tak totiž hravě připravíte punč, který rozmrazí i ty největší zmrzlíky. 

Ingredience (na 1 drink):

  • 4cl Jack Daniel’s Honey
  • Horká voda
  • Med
  • Limeta

Postup:

Whiskey Jack Daniel’s nalijte do vysoké sklenice. Zalijte horkou vodou, dochuťte medem a limetou, která drink i stylově nazdobí, a podávejte.

Na drink do Brna 

Jste z Brna, jeho okolí, nebo se tam v době adventu chystáte aspoň na výlet? Ať už budete vánoční atmosféru načerpávat na trzích na Svoboďáku, Zelňáku, Moraváku nebo na Dominikánském náměstí, zastavte se u stánku s Turbomoštem a ochutnejte vyladěné a poctivé horké nápoje na bázi horkého moštu nebo zázvoru okořeněných kapkou tradiční americké whiskey Jack Daniel’s.

Skvěle vás zahřejí a dodají sílu na další putování. Turbomošt je počinem majitelů Baru, který neexistuje, a to je záruka kvality.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga Trip Surf Trip Sea You House Banger.cz Yezede Neverdie.cz LV Print