Waka Flocka a Southside aka Young Sizzle jako One Eyed Shooters


Dvojice Waka Flocka a producent Southside (tentokrát opět jako rapper Young Sizzle), zahájila nový rok společnou bombou New Year, o které jsme vás informovali ZDE. Oba měli také v lednu vydat společný mixtape, jenž bohužel zatím ještě nevyšel, a my jsme se tak dočkali pouze dalšího singlu s názvem One Eyed Shooters.

Naštěstí oznámení releasu nebyl pouhý výstřel do prázdnoty, a oba interpreti na něm v současné době tvrdě pracují. Release date zatím není znám, ale už víme, že se projekt bude jmenovat FlockaSizzle, a právě teď si z něj můžeme představit alespoň nový videoklip k již zmíněnému singlu One Eyed Shooters.

Hned jako první na vás své lyrics začne plivat Young Sizzle, a tentokrát bychom si dokonce dovolili tvrdit, že mu to jde lépe než samotnému Flockovi. Ten ale samozřejmě nezůstává pozadu a servíruje kratší sloku, která určitě uspokojí každého jeho fanouška. Ve videoklipu se neodehrává nic zásadního, spíše jde o klasický a jednoduchý mixtapový vizuál, ovšem určitě stojí minimálně za jedno zhlédnutí.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí