Waka Flocka & Southside připravují nový mixtape. Dejte si ochutnávku s názvem New Year


Brick Squad Monopoly boss aka Waka Flocka Flame měl koncem minulého roku vypustit do světa jeho dlouho očekávané a odkládané album Flockaveli 2, které má už zcela hotové. Bohužel mu však vydavatelství Atlantic Records opět nevyhovělo.

Tím pádem se vydání desky nekonalo, a vypadá to, že se ani v blízké době konat nebude. Naštěstí by Waka nikdy nenechal své fanoušky napospas světu bez nové muziky, a tak vydal aspoň jako záplatu, mixtape Flockaveli 1.5, jenž doplnil z větší části 808 producent Southside.

flocka-cover

Tím však ještě nic nekončí. Waka Flocka prostřednictvím Twitteru oznámil, že tento měsíc pustí do světa další mixtape, na němž spolupracuje opět se Southsidem. My už si teď z připravovaného počinu můžeme pustit první ochutnávku s názvem New Year, ve které ale Southside není na produkci, nýbrž rovnou sází bars pod jeho rapovou přezdívkou Young Sizzle. Produkci má pak na starost producent Luke.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí