Vyhrajte nádherné hodinky! Jak na to?


CHPO

Chcete vyhrát luxusní hodinky? Soutěžte s Banger.cz! Díky nám můžete zdarma získat jakékoli hodinky značky CHPO. Stačí se zúčastnit naší soutěže.

O značce

Značka CHPO se zrodila ve Švédsku a je tvořená rozmanitou skupinou lidí s rozdílným nadáním, zájmy i stylem. Společně tito lidé tvoří skvěle vypadající a kvalitní módní doplňky, s bezkonkurenčním designem i cenou.

Inspirovali se všude – ulicemi, hudbou, uměním, ale hlavně okolím a ostatními lidmi. Jsou velkými bojovníky proti diskriminaci menšin a část výdělku z prodeje výrobků věnují na dobročinné účely.

Jejich cílem je tvořit designové kousky, které si můžete vzít prakticky kamkoliv a kdykoliv. A díky Banger.cz můžete jeden z jejich modelů hodinek vyhrát. Jak na to? Stačí správně odpovědět na naši otázku…

Soutěž o hodinky CHPO

Soutěžní otázka zní: Komu byste hodinky nejradši darovali a proč?

Odpovědi pište na Facebooku Banger.cz do zpráv. Ten, kdo napíše nejzajímavější odpověď, vyhraje jedny hodinky CHPO. Výherce vyhlásíme na Facebooku Banger.cz 11. června 2019. Hodně štěstí v soutěži! Hodinky do soutěže věnoval internetový obchod s designovými hodinkami 24TIME.cz, kde taky najdete kompletní kolekci hodinek CHPO.

Zde ještě přikládáme pravidla soutěže

Podmínky účasti ve hře a předání výher:

Zúčastnit se mohou všichni, kteří mají trvalé bydliště na území České republiky nebo Slovenské republiky a jsou starší 15 let.

Účastí ve hře účastníci souhlasí, že v případě výhry má organizátor a/nebo pořadatel hry právo využít jejich osobních údajů, obrazových a zvukových záznamů týkajících se účastníků nebo jejich projevů osobní povahy (fotografie, písmo, hlas apod.) pro reklamní a marketingové účely bez omezení. Jména výherců mohou být uveřejněna v médiích a na internetu.

Výherce není povinen výhru přijmout. Výhry nejsou vyměnitelné. Vymáhání výhry soudní cestou je ve smyslu ust. § 845 odst. 1 z.č. 40/1964 Sb. vyloučeno. Výhru, která není hotovostí, nelze směnit za hotovost. Jeden výherce může vyhrát a čerpat maximálně jednu výhru ve hře. Pokud si výherce výhru nepřevezme ve lhůtě stanovené organizátorem a/nebo pořadatelem, možnost čerpat výhru zaniká.

Oprávnění organizátora a pořadatele:

Organizátor a/nebo pořadatel má právo rozhodnout o všech otázkách týkajících se hry dle vlastního uvážení, jejich rozhodnutí je konečné a závazné. Organizátor a/nebo pořadatel si vyhrazují právo kdykoli omezit, odložit, přerušit, změnit nebo zrušit hru. Ostatní vztahy výslovně neupravené těmito pravidly se řídí platným právem České republiky.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO