Hodinky Casio: Retro, které vás bude bavit

Casio

Jak jste si asi všimli, pokud chcete být in, musíte být aspoň trochu vintage nebo retro. Pokud nechcete nosit bílé ponožky vytažené do půlky lýtek, můžete zvolit i jinou variantu cestování v čase. Zkuste se zamyslet nad doplňky, které by okolí upozornily na to, že módě rozumíte. Jaké vybrat?

Nemusíte vymýšlet žádné složitosti. K dokonalé retro image můžou posloužit hodinky. Pokud nevíte, po jakých sáhnout, abyste nebyli mimo, nechte si od nás poradit. Na nás dost zapůsobily tyhle Retro Casio hodinky. Nejen že jsou to stylovky, ale navíc je Casio v hodinářství pojem, takže když si je vezmete na ruku, za trapáka rozhodně nebudete.

Dokonalá retro image

Casio jsou pojem už od dob vynálezu kalkulačky nebo hodinového strojku Quartz s křemíkovým krystalem. Hodinky Casio Retro odkazují na první modely hodinek značky Casio, které nikdy nevyjdou z módy. Tyto modely začala značka Casio vyrábět již v roce 1974 a prorazila s nimi díky vynálezu Quartz strojku, který je dodnes nevyužívanějším strojkem do hodinek řady dalších značek. Spojení kvality, tradice a stylu, to je prostě Casio.

Díky svému specifickému retro vzhledu jsou tyhle hodinky nezaměnitelné a vyjadřují váš osobitý styl a smysl pro detail. Buďte nepřehlédnutelní, stejně jako Casio Retro!
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě