Už tento měsíc si můžete zahrát mobilní hru s Harry Potterem!

Vývojářské studio Jam City odhalilo datum vydání dlouho očekávané RPG hry Harry Potter: Hogwarts Mystery, která má hráče vzít do světa čar a kouzel v ikonické kouzelnické škole Bradavice. Novinka má přijít již 25. dubna.

Koncept hry má být poměrně přímočarý: hráč si vytvoří vlastního čarodějnického učně, kterého bude herně provázet po škole v Bradavicích. S ním se následně bude učit novým kouzlům, navazovat přátelské vztahy, bojovat s ostatními studenty, experimentovat s lektvary a řadu dalších věcí. Obecně tak má hráč budovat svůj vlastní status kouzelníka, který bude s postupem času vylepšovat.

Zlatá osmdesátá

Děj celé hry má být podle vývojářského studia, které například vytvořilo i mobilní hru Futurama: Worlds of Tomorrow, zasazen do osmdesátých let minulého století. Konkrétně před narození samotného Harry Pottera, respektive do studentských let postav Nymphadory Tonks a Billa Weasleyho.

Bližší detaily zatím nejsou známý, nicméně ta nejdůležitější věc se nyní již ví – Harry Potter: Hogwars Mystery vyjde na iOS a Android 25. dubna, a to pravděpodobně jako free-to-play verze s možností in-app nákupů.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí