Top 10 nejsledovanějších influencerů na TikToku. Znáte je?


TikTok

TikTok je mobilní aplikace pro vytváření a sdílení krátkých videí (dříve Musical.ly) vyvíjená čínskou společností ByteDance. Aplikace umožňuje uživatelům vytvářet krátké videoklipy o délce až 15 sekund a krátká videa v rozsahu 3 až 60 sekund.

V říjnu 2018 se stala nejúspěšnější aplikací ve Spojených státech amerických. Aplikaci používá měsíčně více než půl miliardy lidí na celém světě včetně Čechů.

Spousta lidí apku kritizuje, protože je rájem pro pedofily, protože tam můžou sjíždět videa malých dětí, ke kterým se snadno dostanou. Přesto je apka na vzestupu a jejích uživatelů přibývá. A stejně jako na Instagramu nebo Youtube má TikTok své hvězdy. Kdo vede coby TikToker v Česku?

Top 10

  1. David Dobrik
  2. Ondy Mikula
  3. Valden
  4. Adam Kajumi
  5. Martin Carev
  6. Dominika Elischerová
  7. Tereza Kovářová
  8. David Dvořák
  9. Anna Marie Purić
  10. David Nachtigal

Sledujících je od stovek tisíc po miliony.

Používáte aplikaci TikTok? A sledujete výše zmíněné influencery?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí