Takto vypadá iPhone X se speciálním krytem se solárními panely a značkou Tesla


Známý ruský výrobce příslušenství pro telefony Caviar představil skutečnou lahůdku, která potěší zejména bohaté příznivce Applu a automobilky Tesla vizionáře Elona Muska. Uvedl na trh speciální upravený model telefonu iPhone X, jehož nejzásadnější doménou je solární nabíjení.

Vyrobeno na Zemi lidmi

Kryt, který je fixně připevněný na iPhonu X, je vybaven malými solárními panely. Ty nabíjí externí baterie, která je součástí tohoto unikátního obalu. A co víc, celému produktu dominuje jeho označení – Tesla. Pochopitelně tento název není vybrán náhodně, ale jako jistá pocta Elonu Muskovi, který za populární americkou automobilkou stojí.

Zajímavým prvkem je také vygravírovaný nápis „Made on Earth by Humans“ (volně přeloženo jako „Vyrobeno na Zemi lidmi“). Právě tento slogan symbolizuje pár měsíců starý úspěch vesmírného startupu SpaceX, v jehož čele stojí právě Musk, který na oběžnou dráhu vyslal prototyp očekávaného vozu Tesla Roadster s umělým astronautem Starmanem. Stejný nápis byl totiž vryt i do obvodové desky auta jako vzkaz pro jiné vesmírné civilizace.

Pod 100 tisíc korun se nevlezete

A kolik vlastně takto upravený iPhone X stojí? Caviar jej nabízí (v případě 64GB varianty) za 4 555 dolarů (v přepočtu 100 tisíc korun). Zájemci o tuto limitovanou řadu čítající pouze 999 modelů však mohou sáhnout i po 256GB verzi, jejíž cena šplhá až ke 4 800 dolarům, tedy přibližně 105 tisícům korun.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO