Skoro polovinu úspěšných firem v USA založili imigranti


USA

Stejně jako všude na světě spousta Američanů tvrdí, že jim imigranti berou práci a přispívají ke snižování mezd. Jisté ale je, že firmy imigrantů zaměstnávají miliony lidí, kterým naopak práci dali.

Čísla

Podle nové studie organizace New American Economy je mezi 500 nejúspěšnějšími americkými firmami 100 těch, které byly založeny imigranty. 123 firem bylo založených dětmi imigrantů a 277 firem založili Američani, kteří jsou ve Spojených státech amerických doma déle než dvě generace, píše web Flowee.cz.

Jak ale víme, Amerika je vlastně země složená z imigrantů, takže moc nechápeme, na co si „Američani“ stěžují. Jaký názor máte na imigranty a jejich začleňování do společnosti vy?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli