Sergei Barracuda s Pastorem a Bussym míří do Prahy


Sergei Barracuda se po delší době opět představí v Praze na stagi. A spolu s ním i jeho parťáci z Azurit Kingdom Pastor a DJ Bussy. Show se uskuteční v rámci tour k nedávno vydané Sergeiově desce s názvem Pouliční ekonomická 3: Láska & Loyalita, na které se objevili třeba Waka Flocka Flame, Ektor, Rytmus nebo právě Pastor.

Vyladěný zvuk

Do klubu Storm na pražském Žižkově zavítá Barracuda už v pátek 7. prosince. Akce začíná v 9 hodin večer. Lístky jsou k dostání na webu GoOut.cz za 259 korun. Na místě je zakoupíte, pouze pokud zbudou z předprodeje, a ze zkušenosti víme, že se to nevyplatí riskovat…

Nezapomeňte také, že na každou show si Sergei Barracuda obstarává vyladěný zvuk, světla a stage design, takže praskání bubínků kvůli špatnému audiu rozhodně nehrozí. Uvidíme se teda na místě?

A pokud vás zajímá, jak vypadaly některé z dosavadních zastávek, nezapomeňte zkontrolovat sérii videí s názvem PE3 Diary: Tour edition.

A nový videoklip k tracku Láska & Loyalita už jste viděli?


IG @honzisko_n
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě