Samsung plánuje sklapovací telefon. Co o něm víme?


Ze Soulu, hlavního města Jižní Koreje, k nám přichází zprávy přímo z vedení společnosti Samsung Electronics. V příštím roce by měli představit chytrý telefon se sklapovací obrazovkou. Jedná se tedy o zajímavý střed retra a nejmodernějších technologií.

Smartphone dostal kódové označení Winner (Vítěz) a pravděpodobně bude stát přes 1 500 amerických dolarů (tedy v přepočtu více než 33 tisíc korun). Dočkat bychom se měli sedmipalcového displeje, který bude možné doslova složit na polovinu.

Interaktivní displej

Samsung X je koncept, o kterém se mluvilo dokonce už v roce 2011. Objevit se měl na trhu už loni, ale vše zůstalo zřejmě jen u prototypu. Teď už ale snad pomalu míří do prodeje.

Konkrétně by měl mít displej s úhlopříčkou 7,3 palců a nejnovější zprávy hovoří o tom, že technologie sklápěcího displeje by měla být představena některým obchodním partnerům společnosti už příští týden na veletrhu elektroniky CES v americkém Las Vegas.

K vidění toho zatím není mnoho, bližší představu si ale můžeme udělat z tohoto videa z roku 2014, které daný koncept představuje.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO