Instagram trendy: Jak dostávat co nejvíc srdíček


Být na Instagramu aktivní a postovat přínosný obsah dokáže být občas docela fuška. Podívejte se, co na Instagramu dostává nejvíce srdíček, a inspirujte se.

Flatlay kompozice

Foto: Instagram @hana_val

Flatlay fotky pořád ještě nepřestaly bavit. Jsou focené shora a většinou zachycují kompozici, která se na první pohled může zdát zcela náhodná, ale ve skutečnosti je vyšperkovaná do nejmenšího detailu. Chce to trochu cviku a taky vědět, co funguje. Skvěle bude vždycky vypadat kafe nebo květiny a často se používají i různé šperky a kosmetika.

Sportovní nasazení

Foto: Instagram @jessicaolie

Se stále rostoucím zájmem o zdravý životní styl roste taky potřeba naše úspěchy sdílet na Instagramu. Fotky jógových pozic, selfies z gymu, nebo video vašich dřepů bude mít na této sociální stítí zaručeně úspěch. A co víc, možná se vám podaří i inspirovat někoho dalšího zvednout zadek z gauče. A to se počítá.

Zrcadlo, zrcadlo..

Foto: Instagram @findingmorgantayler

Selfies v zrcadle to všechno začalo a tato klasika stále slaví úspěch. Krom tváře tak můžete zachytit i fotku svého outfitu, i proto je to formát, který často používají módní bloggeři.

Cestování

Foto: Instagram @twintheworld

Fotky z pláže, výletů po lese nebo návštěv světových metropolí jsou více než oblíbené. Přidejte k tomu hashtagy jako #digitalnomad, samozřejmě jen pokud jím jste, nebo #shesnotlost, #darlingescapes, #speechlessplaces a příval liků je zaručen.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli