Reportáž z Prague Tattoo Convention 2018: Krásky, drsňáci a motorky


O víkendu se v pražském Veletržním Paláci na Výstavišti uskutečnil již dvacátý ročník fenomenálního tátérského festivalu Prague Tattoo Convention. Tatérských studií, kde jste se mohli nechat pokérovat přímo na místě, tu bylo kolem sedmdesáti a zkrášlit se tu krom tetování mohli i muži v několika barber shopech, včetně pražského nejmladšího – Charakteru, který se otevřel v loňském listopadu.

Studia tu byla nejen tuzemská, ale i zahraniční. Amerika, Itálie, Japonsko…Z Ameriky tu byl speciální host David Labrava, který má své studio v Californii a proslavil svou tvář v seriálu Sons of Anarchy, který pojednává o stejnojmenném motorkářském clubu.

Kdo vyhrál Miss?

O doprovodný program nebyla nouze. Páteční a sobotní večer uzavírali známí hudebníci. První den jste si tak mohli poslechnout našlápnuté Skyline a druhý večer pak zapařit na PSH. A první den tu také byla něžnější, ale rozhodně ne upjatá show Sony Vargas & Prague Burlesque.

V sobotu jste tu mohli stihnout jak svatbu, tak volbu MISS International Tattoo Convention Prague 2018. Vítězkou se stala sympatická modrovláska Tereza, která nám odpověděla na pár otázek ve videu. Na otázky nám odpověděl i jeden z organizátorů celé akce a pár návštěvníků.

Prague Tattoo Convention 2018
zdroj: Prague Tattoo Convention 2018

Panáky a vesty

Po celém Výstavišti jste mohli vidět kožené vesty s nášivkami, které nosí pražští mc’s. A mc’s tentokrát nejsou z rapové scény, jak byste si mohli myslet, nýbrž je to zkratka pro členy motorkářského clubu. Protože za celou organizací a vůbec zrozením celé Tattoo Convention stojí právě oni.

Neděle už byla klidnější, celá Convetion končila kolem šesté hodiny odpolední. Po celou dobu výstavy jste si zde kromě kérek mohli prohlídnout motorky Harley-Davidson anebo se zabavit pár panáky od zdivočelého jelena na Jägermeister Trucku, prostě na Tatře. Jo jo, na tom velkém jégr autě s lehátky.

No a pro holky tu byl speciální stáneček, kde vám rty nalíčili neslíbatelnými třpytky. Ty jsme ale bohužel nevyzkoušeli. Tak třeba příště! Podívejte se na naši reportáž. Doufáme, že se uvidíme na příštím ročníku!


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO