Samková tentokrát Feel The Wheel nevyhrála!


Red Bull Feel the Wheel

I přes nepříjemnou skutečnost, kdy v sobotu 10. srpna bikrosovou trať v pražských Bohnicích zalil déšť, se závod nakonec povedlo úspěšně uskutečnit následující den. V neděli se na startovní čáru závodu Red Bull Feel the Wheel postavilo přes 130 odhodlaných jezdců, jejichž jediným cílem bylo zajet vyhlášenou bikrosku co nejlépe a nejrychleji. Závodu se zúčastnila i snowboardcrossová královna Eva Samková, které se nečekaně nepovedlo obhájit vítězství ze tří předešlých ročníků.

Vítězové

Dámskou kategorii totiž letos s poměrně solidním náskokem ovládla Klára Kašparová, která Evu Samkovou předjela cca o čtyři vteřiny. Klára není žádným nováčkem a závodu Red Bull Feel The Wheel se účastní pravidelně. Na třetím místě se umístila Nikola Šottová.

Neméně zajímavý byl souboj mužů. Kruté boje sváděli především Bruno Tatarko, naděje českého snowboardcrossu, a loňský vítěz závodu Vladimír Blecha. Prvenství nakonec vybojoval Bruno, který měl cca o čtyři setiny lepší čas. Třetí místo zajel Ondřej Zápotocký. Skvěle se dařilo také organizátorovi závodu Michalovi Marošimu, který skončil na krásném pátém místě.

„Moc děkuju všem, co v neděli dorazili, ať už závodit nebo fandit. Měl jsem obavy, že se změna termínu negativně odrazí na účasti, ale nakonec jsem byl opravdu mile překvapen. Atmosféra byla prostě super! Už teď se těším na příští ročník,“ vzkazuje pořadatel závodu Michal Maroši.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli