Přijedete se podívat na průvod Niglo do Windischgarstenu?


průvod

Jedinečný, spektakulární a na zážitky bohatý pochod Niglo se slaví 5. prosince, tedy v předvečer svátku sv. Mikuláše, ve Windischgarstenu a má za sebou prastarou tradici. Není tedy divu, že je zapsán na seznam nehmotného kulturního dědictví UNESCO. Akci pořádá místní krojový spolek. Průvod sestává přibližně ze třiceti různých postav. A co dalšího můžete podniknout v Jižním Tyrolsku?

Horský advent v regionu Pyhrn-Priel

Čerstvě zasněžené hory a slavnostně vyzdobené vesnice v regionu Pyhrn-Priel jsou dokonalou kulisou jedněch z nejkrásnějších a nejpůsobivějších adventních trhů v Horním Rakousku. V regionu Pyhrn-Priel se tráví Vánoce i předvánoční čas nádherně, a to na různých místech: v romantickém parku, ve starém lokomotivním depu i v barokním klášteře.

Horský advent v rekreačním regionu Pyhrn-Priel patří k vrcholům zimního programu, a přesto se až doposud o tomto fenoménu příliš nevědělo. Po čtyři adventní víkendy se vždy na nějakém místě regionu koná adventní trh s jedinečným charakterem, a také koncerty a různý doprovodný program. Oblíbené stánky s punčem a svěřeným vínem jsou samozřejmostí!


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí