Vršovice přivítaly nový obchod s přírodní kosmetikou


JANNAMI

V oblíbené pražské čtvrti Vršovice se otevřel nový obchod s přírodní kosmetikou JANNAMI, který se zaměřuje především na české a slovenské produkty. K dostání jsou zde značky jako Renovality, VOONO, Jagaia, Navia a mnoho dalších.

Filozofie

JANNAMI nabízí kosmetiku z těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí. Všechny produkty jsou vyráběny ručně, v malých sériích, aby byla zaručena čerstvost a kvalita vstupních surovin.

Filozofií JANNAMI je především návrat k tradičním recepturám, které blahodárně prospívají pleti a pokožce. K dostání jsou zde produkty pro péči o pleť, tělo, vlasy, přírodní parfémy, dětská kosmetika a přírodní barvy na vlasy, dále také tuhá mýdla a šampony, oleje, opalovací péče, ekologické zubní kartáčky a další kosmetické doplňky. Tak se do obchůdku stavíte?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě