Nová kniha vás provede světem fantastických jazyků


Ve světě fantasy literatury, filmů a seriálů často narazíte na jazyky, které v reálném světě nepoužíváme. Tyto jazyky jsou často navíc až neuvěřitelně propracované a komplexní. A právě na ně se ve své knize Stopařův průvodce po galaxii jazyků zaměřil Yens Wahlgren, světový odborník na tzv. umělé jazyky.

V publikaci, kterou nakladatelství Paseka nedávno uvedlo i na český trh, se seznámíte s jazyky ze světa Star WarsHry o trůny nebo Tolkienovy ságy Pán prstenů. V knize poznáte rovnou stovku prapodivných jazyků.

Autor k celé věci přistupuje vědecky, kniha ale rozhodně není určena jen pro nadšené lingvisty a to své si v ní nepochybně najde každý pořádný fanoušek žánrů fantasy a science fiction. Ideální dárek na blížící se Vánoce!


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí