Neo a Trinity se vrátí v Matrixu 4


Matrix 4

Když se nedávno poprvé objevily zvěsti o tom, že bychom se už v dohlednu mohli dočkat čtvrté části legendárního Matrixu, už to vypadalo, že si v oživlém kultu zahraje jednu z hlavních rolí Michael B. Jordan. Nyní se ale ukazuje, že před kameru se vrátí také minimálně dva herci z původního obsazení: Keanu Reeves v roli Thomase Andersona alias Nea a Carrie-Anne Moss jako Trinity.

Vrátit na scénu by se přitom měla alespoň jedna polovina původního režisérského dua. Lana Wachowski by se měla postarat nejen o režii, ale i o produkci filmu a část scénáře. Tentokrát ale bez své sestry Lilly. Sama Lana se ale nového natáčení už údajně nemůže dočkat.

Jsme zvědavi, jestli nový Matrix bude nějakým způsobem dosahovat kvality předchozích filmů. A co od projektu očekáváte vy?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě