Za kulturními filmy vyrazte do Kaiseru 54


film

Multižánrový klub Kaiser 54, který se v rámci Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary opět usadí v historické budově Císařských lázní, nepřinese jen koncerty předních českých a slovenských kapel. Čtyři podvečery se tu bude promítat kolekce kulturních filmů pod taktovkou Red Bull TV.

Red Bull TV přiváží na 54. ročník MFFKV deset filmů z kulturního prostředí, které budou k vidění ve dnech 1.-2. a 4.-5. července v unikátním a speciálně pro festival vybudovaném klubu Kaiser 54, jehož hudební program má pod palcem label BiggBoss v čele s Vladimirem 518. Filmy české i zahraniční produkce diváky vtáhnou do dřiny i krásy uměleckých řemesel a zasvětí je do tajemství mimořádně nadaných umělců hudebního průmyslu.

Obdivujte práci šperkaře i cestu za úspěchem undergroundového labelu

Každý den přinese sérii filmů z různorodé umělecké scény. V pondělí 1. července promítání zahájí český film Lidé z titulků o profesích z filmové branže, na něj naváže Handcrafts o českých řemeslech v roce 2019 a završí to What‘s your custom o ručně šitých botách.

V úterý 2. července se začne s Current State of Jazz – London o znovuobjevení jazzu, po něm uvidíte Tata Bojs – Čtvero jarních období o vzniku virtuálního klipu a jako třetí v pořadí přijde na řadu Bouncing Cats o workshopech breakdancingu.

Ve středu si dá Red Bull TV pauzu. Pokračovat bude opět ve čtvrtek 4. července dvěma filmy Baauer o cestě za novými hudebními zvuky a Open the Doors: Hellfest o jednom z top metalových festivalů v Evropě.

Páteční program bude zasvěcen opět hudbě, a to vzniku desky labelu TyNikdy v dokumentu TyNikdy – Akta X a undergroundovému labelu Stones Throw Records, který tahá za nitky ve světě hiphopu i mimo něj, ve filmu Our Vinyl Weighs a Ton. Celý program naleznete ZDE.

Filmy se budou promítat vždy od 17 do 19:30 hodin. Vstupné je zdarma, ovšem k dispozici bude jen 150 míst k sezení, zbylé jsou na stání. Návštěvníci se mohou také těšit na osvěžení v podobě bio limonád Organics od Red Bullu.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí