Nejlepší instagramové účty analogových fotografů

Taky se vám líbí takové ty jakoby zastřené fotky? Jak to ti autoři dělají? Používají analog, přátelé! Focení na film je sice nákladnější než digitální focení, ale výsledek určitě stojí za to. V zahraničí tento trend už nějaký ten pátek funguje, ale u nás to také není žádná novinka, to ostatně dokazují následující jména a instagramové účty fotografů, jejichž fotky mají určitě svou zvláštní atmosféru na kterou stojí za to se podívat. Lidí, co fotí na analog je určitě plno, ale my jsme pro vás vybrali pět těch nejzajímavějších československých analogových fotografů. Dejte nám pak vědět na Facebooku do komentářů nebo do zpráv, kdo z tohoto výběru vás nejvíc zaujal a taky můžete přihodit své tipy, budeme rádi, fakt!

Yakshovica

Yakshovica je instagramový účet majitele F*CK THEM labelu, který pochází ze Slovenska a není jím nikdo jiný, než Yak.sha. Jak on sám prezentuje ve svém instagramovém profilu, yakshovica je jeho určitý úhel pohledu. Na jeho #35mm účtě najdete fotky ulic, fotky z různých akcí, ale i fotky známých osobností, jako je například 6ix9ine nebo A$AP Rocky, a samozřejmě nechybí fotky většiny členů F*CK THEM labelu, takže neváhejte a určitě zkontrolujte jeho fotky.

Whoisdomskywalker

Dom Skywalker je nejen jedna z nejvýraznějších tváří Footshopu a Totally Skedda, ale také člověk který rád fotí na film. Sám Dom o sobě tvrdí, že za fotografa se nikdy nepovažoval, ale jeho fotky jsou víc než super. Na jeho profilu najdete různé snímky, od fotek z natáčení klipů, koncertů a akcí až po fotky raperů a kolegů. Domův účet určitě stojí minimálně za follow na Instagramu a pár srdíček.

Lousy

Troufneme si říct, že Lousy Auber je z tohoto seznamu fotografů ten nejlepší. Jeho fotky jsou na skutečně profesionální úrovni. Lousy je nejen fotograf, ale také režisér, který už má za sebou několik spoluprací. Za zmínku určitě stojí i jeho projekt Hotel Kyjev. Lousy byl dokonce zmíněn v refrénu tracku Pištole & Ruže, který nahrál člen Haha Crew Dalyb: ‘

Pomaly otoč sa fotím jak Lousy.

O tom, že Lousy fotí skutečně profi fotky se můžete přesvědčit sami na jeho profilu, určitě se nemá za co stydět.

Karlo Wojtyla

Člen labelu Milion+ a rapper Karlo, si celkem nedávno založil #35mm účet, kam postuje svoje fotky z analogu. Bývalý člen Haha Crew určitě nefotí nejprofesionálnější fotky, ale jeho snímky tu určitě nesmí chybět. Na svých fotografiích v podstatě popisuje momenty ze svého každodenního života. Z fotek jde poznat skvělá atmosféra Karlova života a taky tam určitě najdete snímky z jeho výletů,  fotky jeho přítelkyně a fotky téměř všech členů uskupení Milion+.

Aukay

Paтrιĸ Geмeѕ alias Aukay je jeden z dalších profesionálních analogových fotografů, který se může pyšnit skvělými fotografiemi na svém profilu. Aukay fotí již několik let a začal v době, kdy ještě digitální fotoaparáty nebyly, takže mu nezbývalo nic jiného než vzít do ruky analog, což je ve výsledku na jeho fotkách více než vidět. Každá jeho fotka je takovou zvláštní krásnou momentkou. O tom se ostatně můžete přesdvěčit sami na jeho profilu, kde najdete snad všechno, na co si vzpomenete – přírodu, hudbu, ulice, lidi, no zkrátka život!





architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO