Nejkrásnější fotky českého Instagramu z roku 2019


NY

V závěru roku 2019 proběhl už čtvrtý ročník soutěže o nejlepší fotku českého Instagramu #nejfoto. Bylo vyhlášeno pět kategorií: příroda, město, lidé, abstrakce a jídlo.

Kdo tedy zvítězil v #nejfoto2019? Hlavní cenu díky největšímu počtu hlasů od veřejnosti získal Štefan Orem za fotografii New Yorku.

V kategorii, kdy hlasuje odborná porota, zvítězil Milan Soutor s portrétem své kamarádky Justýny. Na ten a další úspěšné fotky ze soutěže #nejfoto2019 se můžete podívat do galerie.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí