9 míst, která se na Instagramu budou vyjímat


Rozhodující faktor pro výběr dovolené není už jen počasí a co bychom chtěli vidět, ale taky jak se to všechno bude vyjímat na fotkách. Takže pokud hledáte ideální Instagramovou destinaci, mrkněte se na náš výběr.

  • Santorini, Řecko. Santorini je snad nejromantičtější město Řecka. Budete se cítit, jako byste zrovna vystoupili z muzikálu Mamma Mia!. Připravte se na bělostné ulice s kočičími hlavami a pop of color na pastelových domcích.
  • Gili Trawangan, Bali. Je dost možné, že už jste podobnou fotku na Instagramu viděli a přemýšleli jste nad tím, kde tohle místo vlastně je. Tato slavná houpačka se nachází na ostrově Gili Trawangan na Bali. Je ale dost možné, že si na podobnou fotku budete muset vystát řadu.
  • Alberta, Kanada. Alberta ukrývá jedny z nejkrásnějších jezer planety. Můžete kempit, projet se na koni nebo vyzkoušet kayakem obeplout místní jezera a lesy. Jisté jsou dvě věci – dost se nachodíte a fotky budou magické.
  • Torres del Paine National Park Patagonia, Chile. Ideální doba na návštěvu je mezi listopadem a březnem, dokud nezačne být moc chladno. Torres del Paine je národní park, který turisty láká na různorodou faunu i flóru. A ty výhledy!
  • Bamboo Forest, Kjóto, Japonsko. Tento bambusový les, který se nachází 15 minut vlakem od hlavního města Tokia, vám zaručeně vyrazí dech. Ideální na nekonečné procházky nebo projížďku na kole.
  • Vatnajökull, Island. Největší ledovec Islandu se nachází na východě země, kde můžete prozkoumat ledovcové jeskyně a dostat se až k samotnému ledovci. Celá země je pokrytá místy jako stvořenými na magické fotky…
  • Sapa rýžové pole, Vietnam. Tato fotka je ze slavných rýžových polích ve Vietnamu. Návstěvu si naplánujte na červen nebo červenec, tehdy jsou pole krásně zelená.
  • Solná pláň, Bolívie. Solná pláň je velká asi jako střední Čechy. Abyste si tuto rozlehlou plochu tvořenou ze soli a minerálů mohli prohlédnout, musíte se nejdříve vyškrábat do výšky 3 650 metrů.
  • Whitsundays, Austrálie. Ostrovy Whitsunday v Austrálii jsou pokryté bílými písky a deštnými pralesy, které jsou jako stvořené pro Instagram.

 


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí