Muscat uvádí novou kolekci Karl


Muscat model Karl

S příchodem podzimu přináší značka ručně vyráběných brýlí Muscat horkou novinku inspirovanou světovou módní ikonou. Nadčasový model brýlí Karl je určen zejména těm, kteří chtějí v podzimní šedi vystoupit z davu.

Inspirace

Karl Lagerfeld byl bezpochyby jedním z nejvýraznějších a nejuznávanějších módních návrhářů své doby. Měl geniální schopnost vdechnout klasice nový život a objevovat v módní tvorbě dosud neobjevené cesty.

Jen málokdo si dokáže slavného designéra představit bez doplňků, jako byly černé rukavičky či ikonické černé sluneční brýle. A právě ty byly pro návrháře v Muscatu inspirací při tvorbě podzimní novinky.

Model brýlí Karl je výrazný, nekompromisní inspirovaný ostrými masivními liniemi a precizní výrobou. Je vhodný pro ty, kteří nechtějí zapadnout v davu, protože s tímhle modelem to rozhodně nepůjde. Vybírat můžete ze třech barevných provedení –  černé, hnědé a světle růžové.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí