4 důvody, proč si koupit titanové brýle


brýle

Titan jako surovina má poměrně široké uplatnění v různých odvětvích. V čistém provedení se využívá v chemickém průmyslu, letecké dopravě, medicíně či architektuře. Jaké to ale je mít titan na nose? Proč si koupit obroučky titanové a ne jiné?

Odolnost

Titan je mnohem pevnější než běžný kov a plast. Je také pružný a odolný proti poškození. „Brýle jsou díky dennímu přenášení, nasazování a snímání vystavovány poměrně vysoké záteži, proto je odolný materiál v tomto případě velkou výhodou,” říká Nikola Jirotková, oční specialistka Muscat.

Vhodné pro citlivější jedince

Pokud při nošení kovových brýlí trpíte nepříjemným podrážděním kůže, titanové obruby jsou ideální volbou. Jsou totiž hypoalergenní, takže v případě větší citlivosti na určité materiály váš problém okamžitě vyřeší.

Lehké jako pírko

To je jeden z nejtypičtějších atributů tittanových obrouček. Lehkost materiálu oceníte při celodenním nošení i při sportu.

Elegantní design

Design titanových obrouček bývá zpravidla nenápadný a elegantní. Čisté a jednoduché linie jsou výhodou zejména pro každodenní nošení.

Tip

Značka ručně vyráběných brýlí Muscat uvádí novou řadu Muscat Titanium. Svým zákazníkům tak nabízí ještě širší porfolio slunečních a dioptrických brýlových obrub v dámském, pánském i dětském provedení.

Pokud stále váháte, půjčte si brýle na zkoušku domů. Muscat nově zavedl službu Home Try On. Zákazníci z celé České republiky si mohou objednat libovolné modely až 5 brýlí na 5 dní. Celá služba domácího zkoušení (včetně zaslání a vrácení) je zdarma. 


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí