Chystá se nový, menší iPhone?

iPhone 8

I když jsou v posledních letech v kurzu spíše chytré telefony, které se s trochou nadsázky začínají svou velikostí přibližovat tabletům, vypadá to, že společnost Apple se rozhodla tento trend malinko otočit. Už příští rok by se tak na trhu měla objevit vylepšená verze modelu iPhone 8. Bude to ale mimo klasické zářijové období uvádění nových přístroků; dočkat bychom se měli hned v březnu.

Cena a parametry

Standardní iPhone 8 disponuje obrazovkou o velikosti 4,7 palce. Stejně by na tom měla být i následující verze. Rozdíl ale bude v rozlišení. Zatímco iPhone 8 má kapacitu 1 334 na 750 pixelů, vylepšená verze by měla dosahovat až na rozlišení Full HD, tedy 1 920 x 1 080 pixelů.

Telefon by měl být rovněž opatřen zcela novým procesorem A13, který by se měl objevit i u všech dalších připravovaných smartphonů od Apple. Cena modelu se aktuálně odhaduje na 649 amerických dolarů, tedy v přepočtu na něco málo pod 15 tisíc českých korun.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO