MC Jacob ze Skyline vyhrál box v Thajsku!


MC Jacob ze skupiny Skyline se vydal do Thajska, aby se tam utkal v thajském boxu. Jak sám přiznal, měl strach…

3. ledna mě čeká zápas v thajském boxu, musím říct, že se logicky trochu bojím, protože tady má každej druhej přes 100 zápasů, protože v Thajsku je to národní sport a kluci (i holky) tady do sebe kopou, jak u nás kopeme do míče.
Je to zase taková ta věc, kdy se vám klepou kolena, ale občas si prostě člověk musí dokázat, že na to má a že nebude jen kecat.

Foto: Facebook.com

Jakub tedy nekecal, sebral odvahu a do ringu vlezl. Jak to dopadlo? Neuvěřitelnou výhrou!

Vypadá to, že se momentálně roztrhl boxovací pytel se zápasy celebrit. Nejdřív si to rozdali rappeři Marpo a Rytmus, pak herec Jakub Štáfek a teď MC Jacob. Jsme zvědaví, kdo se k nim přidá. Koho byste rádi viděli v ringu?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí