Rosenberg se zastává Rytmuse a Marpa. Soukupe, jsi i*iot, vzkazuje moderátorovi


Ředitel a majitel TV Barrandov Jaromír Soukup se opět vyznamenal. V jednom ze svých mnoha pořadů kritizoval plánovaný boxerský zápas rapperů Marpa a Rytmuse, který se chystá 27. prosince v pražské O2 Areně:

Boxerský zápas skoro-důchodců je zábavný asi skoro jako boxerský zápasů rapperů, jakéhosi Marpa a Rytmuse v O2 Arena. Směšný, nedůstojný divadlo, který se sportem, který mám tak rád, což je box, nemá vůbec nic společnýho. Dva hudebníci, tedy rappeři v ringu. Kdo bude příště? Felix Slováček s Karlem Gottem? My, kteří jsme opravdu boxovali, nad těmito šaškárnami úpíme a prosíme, už toho nechte, hlavně ať s boxem není spojovaný Robert Rosenberg, Marpo nebo Rytmus. Prosím vás, běžte od toho a jezděte třeba na kánoi. Prosím vás za všechny boxery, děkuji.

Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Ozval se například organizátor prosincového galavečeru bojových sportů Matouš Rajmont:

Ty zoufalej zoufalče Jaromíre Soukupe, vládče všech moří a televizí… Když už jsi tak hustej boxer, jak se pasuješ, tak ti nabízím čtyřkolovej fight s tím ‚neboxerem‘, jak ty říkáš, Robertem Rosenbergem.

A Rosenberga to taky nenechalo v klidu. Na Facebook nahrál tuhle výzvu:

Vyjádření k panu Soukupovy prosím sdílejte ať se to k němu dostane!!!! @ritmusking Marpo #vyzva #prijata #boxing #vyjadreni #bcrebel #sport #radost #zizkov #praha3 #konevova #bcrebel

Zveřejnil(a) Robert Rosenberg dne Čtvrtek 13. prosince 2018

Co myslíte? Nechá se Soukup, který se dřív aktivně boxu věnoval, vyprovokovat k zápasu?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO