Marpo vs. Rytmus se připravují na zápas: Poteče krev pro dobrou věc


O tomto souboji bylo napsáno a řečeno už mnoho. Ale Marpo vs. Rytmus, to není jen duel dvou rapperů. Oba hlavní hrdinové prosincového galavečera se setkají tváří v tvář ještě předtím, a to 13. prosince, aby se zaevidovali v Českém registru dárců krvetvorných buněk v pražském IKEMu. Doufají přitom, že ke stejnému kroku motivují mnoho svých fanoušků.

Život je boj

Život je boj. Pro někoho víc, než pro ostatní. Lidé s onemocněním krvetvorby doslova bojují o život a pomoci jim může jen takzvaně „ideální dárce“, který se však často těžce hledá. Proto je důležité, aby byl registr dárců co nejobsáhlejší. A právě v tom má pomoci akce, která se uskuteční 13. prosince v Xplore Fitness Praha.

Rappeři Otakar Petřina alias Marpo a Patrik Vrbovský známý jako Rytmus ten den odevzdají vzorek krve, a tím se zaznamenají do registru. Svým krokem chtějí motivovat i své fanoušky, aby je následovali.

Kromě náboru dárců proběhnou na místě i veřejné tréninky zápasníků, kteří budou bojovat na XFN 15. Akce bude zakončena stare downy hlavních hvězd galavečera. Boj na dřeň je projektem organizace XFN, Kapky naděje a Českého registru dárců krvetvorných buněk a má pomoci s léčbou leukémie.






architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí