Maniakův křest v Rock Café bylo jedno velké Husky HUFHUF


Jsou tomu tři týdny, co se brněnská Fléda otřásala v základech ledovým ostřím koho jiného než domácího jezdce z BiggBoss labelu ManiAK47. Husky Tour je plně v proudu. Tuto sobotu dorazil Maniak své album Husky pokřít do Prahy. I přestože se Rock Café kompletně nevyprodalo, moshipity se daly krájet, atmosféru fanoušci vytvořili neskutečnou a ze stropu padal déšť.

Hosté

Nechyběli ani speciální hosti – přijeli bratři z labelu, Orion a DJ Mike Trafik, kteří zahráli set před samotným výstupem Huskyho. Taky jste mohli vidět a slyšet MC Geye, spolu se kterým se tu jako další host ze stejného labelu Ty Nikdy objevil i Rest. Společný track MC Geye a Maniaka Maniak vs. Mc Gey tak dostal ještě lepší náboj.

Album divoce pokřtila Maniakova dvorní DJka Black Angelika. Ta přidala do repertoáru známou skladbu Vltava od Bedřicha Smetany. Plnila funkci přechodu na song Pro Děti. Angelika si s ní pohrála – dala do ní vlastní tone play, což znamená, že na pady vyťukávala vlastní melodii. Fanoušci tenhle přechod ocenili hromadným výskokem ze dřepů.

Nechybělo ani šlapání po lidech, co má Maniak tak moc v oblibě. Jen kvůli nižšímu stropu zvolil spíše ležící pozici a fanoušci si ho tak hezky předávali nad hlavami. Koukněte na náš fotoreport a hlídejte další tour dates, pokud jste zatoužili tuhle show vidět naživo nebo se rozhodli dát si druhé kolo.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí