Machine Gun Kelly vzdává hold Chesteru Benningtonovi

Je pro nás velmi težké si stále připomínat, že Chester Bennington z Linkin Park 20. července spáchal sebevraždu. V nedávném článku jsme vás informovali o změně loga samotné skupiny, která se o pár dní poté k celé situaci vyjádřila slovy, že jejich společná láska k tvoření hudby je nevyhnutelná, tudíž budou jako Linkin Park dále pokračovat.

While we don’t know what path our future may take, we know that each of our lives was made better by you. Thank you for that gift. We love you, and miss you so much.

K této tragické události momentálně přispěl i Machine Gun Kelly, který skoro celý letošní půl rok s kapelou vystupoval jako předskokan na One More Light World Tour (mohli jste vidět na letošním Aerodromu). MGK je velký milovník Linkin Park a jeho samotná hudba má i sem tam spoustu rockových prvků, což vyústilo k tomu, aby nahrál cover hitu Numb právě na počest zesnulého zpěváka.

foto: clizbeats.com

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí