Linkin Park zrušili plánovanou tour a zveřejnili nové logo jako památku Chestera Benningtona


Ve čtvrtek 20. července přišel svět o jednoho z nejúspěšnějších hudebních velikánů jménem Chester Bennington. Nikomu se ještě v dějinách hudby nepovedlo to, co se povedlo Chesterovi Bennigtonovi a Mikeovi Shinodovi. Spojit fanoušky hip hopu a tvrdého metalu dohromady. Na naší planetě neexistuje snad žádný člověk, který by od Linkin Park neslyšel alespoň jednu písničku. Proto tuto zprávu bereme jako jednu z nejhorších a nejsmutnějších v tomto roce.

Skupina měla naplánované tour po Americe, které kvůli smrti Chestera musela logicky zrušit. Skupina má navíc naplánované koncerty po celém světě až do konce tohoto roku. Ty se nejspíš také neuskuteční. Ovšem uvidíme jestli budou Linkin Park pokračovat dál i bez hlavního zpěváka (velmi zvláštní představa), poněvadž oficiální prohlášení zatím neproběhlo.

Fanoušci po celém světě vzdávali hold Chesterovi různými způsoby, ale ten nejzajímavější přišel právě od jeho kolegy Mikea Shinody, který zveřejnil nové logo kapely Linkin Park. Logo bylo oříznuto o jednu vrchní čáru, což pravděpodobně naznačuje smrt Chestera Benningtona. O dalších novinkách ohledně kapely Linkin Park vás budeme informovat.

foto: factmag.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí