Louis Vuitton představuje doplňky na příští sezónu


Louis Vuitton SS20

Louis Vuitton je momentálně jednou z nejvíc hot značek i pro urban komunitu. Aby taky ne, vždyť pozici kreativního ředitele v tomto módním domě právě zastává Virgil Abloh, blízký přítel Kanyeho Westa a duchovní otec populárního brandu OFF-WHITE. Virgil miluje módní experimenty, jeho kolekce jsou tak plné kousků, které byste u tradiční francouzské značky nejspíš vůbec nečekali.

Tentokrát se blíže podíváme na nadcházející sezónu jaro/léto 2020. Mezi nejvýraznější doplňky rozhodně patří kabelka, která vypadá jako porostlá trávou. Nechybí potom ani třeba tašky a zavazadla v docela exotických barevných kombinacích.

Osobně nas zaujaly také ikonické sluneční brýle Millionaieres 1.1 v nových barvách nebo ikonické šperky. Vybrali jste si?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO