Lil Ye Land je připravovaná hra s Kanyem v hlavní roli. Zahrajte si demo


O Kanye Westovi se v poslední době mluví opravdu hodně. Středem pozornosti jsou například jeho nově vydané desky nebo také politická angažovanost spojená především s postavou Donalda Trumpa.

Je tu ale i něco dalšího. Na Kickstarteru se objevila kampaň s názvem Lil Ye Land, která představuje 2D skákačku, ve které je právě Ye vámi ovládaným avaterem. O jedinečnou atmosféru hry se stará především soundtrack, který je složen z nejznámějších beatů Kanyeho hitů, ovšem všechny jsou přetvořeny do arkádového stylu.

Na plnou verzi hry si budeme zatím muset počkat, ovšem tento čas můžete urychlit podporou projektu na Kickstarteru. Zkoukněte trailer a zkuste i demo, třeba na vás zapůsobí natolik, že budete dalším přispěvatelem.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga Trip Surf Trip Sea You House Banger.cz Yezede Neverdie.cz LV Print