Jak je na tom Justin Bieber?


Nebudeme muset ani vynakládat takové množství nadsázky, abychom mohli prohlásit, že už od roku 2010 (kdy vydal své debutové album My World 2.0) platilo jméno Justina Biebera za největší popovou senzaci na zemi. Jeho tři studiové desky (plus jedna plná vánočních koled) přinesly světu hity jako BoyfriendAll Around The World nebo třeba Sorry. Během let si Justin střihl pěknou řádku kolaborací i s rappery a rnb zpěváky, mezi nimiž nechybí DrakeBig Sean nebo třeba Soulja Boy. Docela dlouhou dobu se mladý Justin očividně i hledal jako člověk, bujaré večírky, luxusní životní styl, nic z toho samozřejmě nemohlo chybět. Na řadu bohužel přišly i problémy.

Drogy a deprese

Více než populární zpěvák v nedávných rozhovorech a následně i v rámci vlastní série autobiografického dokumentu připustil, že jej od mládí pronásledovala závislost především na antidepresivech a také na lehkých drogách. Zároveň se rovněž obklopoval ne právě nejlepšími přáteli a tak podobně, vždyť ten příběh znáte. Jako vystřižený z filmu. A deprese na sebe samozřejmě nemohly nechat dlouho čekat.

Justin se ale rozhodl hledat změnu. Více se ponořil do svého nitra a začal se zajímat také o víru. To mělo za následek, že zrušil svou poslední koncertní tour a šel z hudebního byznysu na chvíli do ústraní. Oženil se s modelkou Hailey Baldwin a začal se věnovat více sám sobě a samozřejmě i své nové rodině.

Nové album

Nyní je ale Justin zpátky. Jeho nejnovější album Changes láme všechny rekordy a objevuje se na čelních příčkách v hitparádách po celém světě. Justin je na tom v současnosti podle všeho mnohem lépe a my mu můžeme jen gratulovat. Právě otázka duševního zdraví a vyrovnanosti je nyní stále palčivější a je jasné, že právě hudební (a jiné) hvězdy jsou pod obrovským tlakem. A ten rozhodně není nijak lehké překonat.

Justinovo nové album se ale nese v poměrně pozitivním duchu. A to je jedině dobře.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí