Hip Hop Kemp 2019: Tech N9ne, The Alchemist, Kontrafakt, …


Spící obr se probudil ze zimního spánku! Odpočatý, silnější, nabuzený! Kemp chytil další slinu, má nový háv, má vizi a první esa v rukávu – Tech N9ne, The Alchemist nebo stálici Kontrafakt!

Husí kůže

Organizátoři Hip Hop Kempu vzkazují:

Trůn. Impérium… O nic z toho nám nikdy nešlo. Nikdy jsme nechtěli být největší, natož jediný. Chtěli a chceme dělat jen nejlepší fesťák, jaký dokážeme. Jediný, co se nakonec počítá, je: jestli vás zážitek z Hip Hop Kempu 2019 dostane na 4 dny jinam. Do zóny. Jestli budete mít aspoň jednou husí kůži až na p*deli. My věříme, že jo.

“A začneme rovnou trochu nadivoko. Tech N9ne tak trochu divokej je. Pomalovanej ksicht a tak. Label Strange Music. Ujetá show. Šílený rýmování. Jakože ŠÍ-LE-NÝ rýmování! Bláznivý projekty jako 99 koncertů během sto dní. Vypadá, že má nějakou zajímavou diagnózu? No, pokud máte hrát na Gathering Of The Juggalos, je seriózní diagnóza něco jako vstupní podmínka, ne? Týpek, co prodává ze svýho obýváku v Kansasu víc merche než hvězdy hitparád desek. Dost možná nejúspěšnější nezávislej rapper na světě. Energie, beaty, rýmy… Přišlo nám, že to má všechno. A když to má všechno, proč to konečně neudělat? Všichni technicians, připravte se,” pokračují.

Vrchol

Co vzkazují dál?

A-A-A-A-A-Alchemist. Rappeři, jasně. Ale kde bychom byli bez pořádnejch bubnů? Možná to bude znít trochu troufale, ale The Alchemist je dost možná nejlepší rapovej producent všech dob. Jasný, do skály v parku Jižního Bronxu jsou nad ním určitě vytesaný jiný jména. Primo, RZA, Dre, Dilla, Pete Rock… Ale kdo je na totálním vrcholu už třetí dekádu? Kdo začínal v kempu Soul Assassins, pomáhal budovat platformu pro Dilated Peoples a celý underground hnutí, namotal se na Mobb Deep a partu okolo, jezdí jako koncertní DJ pro Eminema nebo Action Bronsona, ale vedle undergroundovýho podzemí má bubny na deskách lidí jako ScHoolboy Q, Nas, Fat Joe, Jadakiss, Ghostface Killah, Snoop Dogg a momentálně diktuje aktuální zvuk spolu s ultimátníma šílencema z Griselda Records?

Milovaný KF

A jestli něco patří k Hip Hop Kempu vedle atmosféry, Festivalparku a loga se sluncem, jsou to Kontrafakt. Trendy se můžou měnit, ale že Kontrafakt zůstávají jedinou domácí kapelou, která zaujme i mezinárodního fanouška Hip Hop Kempu, to zůstává. Kontrafakt na Kempu chybět nemůžou a proto na něm ani chybět nebudou.

Takže my už se těšíme! Letošní Hip Hop Kemp se koná jako vždy ve Festivalparku Hradce Králové. Zapište si datum 15.-17. srpna a jedeme!

Vzpomínka

Podívejte se na jednu z našich repek z loňského ročníku Hip Hop Kempu. Více najdete na našem Youtube kanálu.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě