Gucci Mane nabízí milion dolarů Young Thugovi a Rich Homie Quanovi za společný mixtape


Young Thug a Rich Homie Quan tvořili jednu chvíli velmi ikonické duo stejně jako třeba Dr. Dre a Snoop Dogg svého času. V dobách, kdy Rich Gang vládl americké rapové scéně, byla právě tato dvojice na každém featuringu nebo minimálně na každé hlavní stránce magazínu o rapu. Po několika neshodách s Birdmanem a celým vedením Rich Gangu se však celý movement rozpadl a oba rappeři na sebe úplně zanevřeli, což je samozřejmě velká škoda.

1017 Eskimo boss Gucci Mane se však rozhodl, že se pokusí tuto dvojici dát zpátky dohromady, a proto na svém Twitteru napsal, že nabízí jeden milion dolarů, když spolu udělají znovu společný mixtape. Nabídka zní rozhodně lákavě, ale Thugger vyjádřil svůj nesouhlas a Rich Homie napsal, že jedině pro kulturu. Poté však tweet hned smazal.

Rich Homie Quan vydal dva týdny zpátky desku Rich As In Spirit a udělal rozhovor pro Rap-Up. V rozhovoru potvrdil, že má s Thuggerem nahraných něco kolem 100 skladeb, jenž už bohužel nikdy nevyjdou. Také řekl, že proti Young Thugovi nic nemá a přeje mu jen všechno dobré. Guwopova nabídka i tak ale nejspíš zůstane pouze na Twitteru a naše oblíbená dvojice společný release nenahraje (nebo snad někdy?).

Ovládne Post Malone žebříčky i s novým videoklipem k hitu Psycho?

A$AP Rocky odhaluje další indicie k blížící se desce

foto: billboard.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí