Fotoreport: Jediové ve Futuru. Boombap!


Futurum Music Club, kde se celý koncert odehrával, byl narvaný už dvě hodiny před začátkem show Jedi Mind Tricks. Čistá undergroundová flow, kterou střílí Vinnie Paz a Stoupe i po tolika letech, je jasným důkazem, proč byla tahle show vyprodána. Samozřejmě publikum z velké časti neobsahovalo mladou generaci posluchačů rapu, protože ta se přesunula čistě na new schoolové věci, což oldschoolovou komunitu jistě vnitřně potěšilo.

Staré i nové

Návštěvníci v narvaném Futurum stáli i na stolech, aby vůbec viděli, co se na stagi odehrává. A ti, kteří to vzdali, si notovali vsedě nebo vestoje na ochozu. Jediové samozřejmě zařadili do repertoáru jak staré známé pecky, tak selekci z nového alba The Bridge and the Abyss, které vyšlo tento rok. O zvednuté ruce v publiku nebylo tedy nouze.

Jedi Mind Tricks si i s publikem trochu popovídali. Fanoušci nadšeně odpovídali i rapovali texty svých oblibených songů. Koukněte na naše fotky z akce, ať víte, o co jste přišli. Anebo naopak – abyste si připoměli atmosféru.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí