Dočkáme se konečně plnohodnotného beefu mezi Ektorem a Momem?


Kdo alespoň z části vidí tzv. pod pokličku české a slovenské scény, nejspíš dávno ví, že někdejší spolupracovníci Ektor a Momo jsou už nějakou dobu na nože a nemůžou se vzájemně vystát. Celý spor pak údajně začal poté, co se Ektor neměl k realizování společného alba se slovenským rapperem a na základě následného chování zrušil i jeho účast na svých koncertech, kde mu měl předskakovat.

Jejich rozepře byly ale dlouhou dobu pouze soukromého rázu, tedy až do nedávné doby, kdy se díky kauze na parkovišti, do které byl Momo zapleten, na jeho adresu vyjádřil právě Ektor, jenž se navíc zastal parťáka Strapa. Ten se ve svém videu na Instagramu netajil tím, že Momovo chování považuje za zbabělé a vypočítavé.

Ektor se od té doby Moma pokusil několikrát ‘pošťouchnout’ na Instagramu, nikdy se ale nedočkal odpovědi. Až dnes mu autor alb jako Heroin, Rival nebo Wlk posílá několik vzkazů, v nichž vytahuje kauzy a články z roku 2013, které byly publikovány v bulvárních plátcích.

Pro více informací doporučujeme sledovat instagramové profily obou zmíněných – @realektor a @momo_wlk a obrázek si udělejte sami.

Stay True
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě