Další várka tipů na vánoční dárky: Tomuhle neodolá nikdo


Už jsme vám dali tipy na vánoční dárky pro sportovní i hudební nadšence a teď vám přinášíme takový mix všeho možného. Nabídka pochází z webů Pragounionshop.cz a Moumou.cz.

V galerii najdete maskáčové triko, CD Smrt žije, mikinu, praktický pytlík s logem Prago Union a ponožky v nejrůznějších barvách, které, co si budeme povídat, čím jsme starší, tím víc chceme najít pod stromkem, protože kvalitní ponožky aby člověk pohledal… No a tyhle od Moumou jsou boží a určitě udělají radost každému, kdo je na Vánoce rozbalí u jedličky nebo smrčku.

Co se týče merche Prago Union, ten taky není k zahození. Vsadíme se, že na jejich webovkách najdete dárek pro kámoše i ségru. Tak se tam koukněte a rychle vybírejte. Vánoce se blíží!


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí