Vánoce klepou na dveře. Co darovat zarytým sportovcům?


Milujte váš táta, brácha nebo kámoška zimní sporty? Pak to máte o Vánocích jednoduché. Stačí jim dát něco z této nabídky a určitě jim uděláte radost.

Tyhle lyžařské brýle s bezkonkurenční šířkou zorného pole a maximální kompatibilitou s helmami jsou vhodné jak na snowboard, tak i lyže. Mají patentovanou technologii PRIZM a opticky přesný bezobrubový design masky s F3 Anti-fog úpravou. Pro docíléní optické přesnosti se do brýlí pod extrémním tlakem vstříknul polykarbonát. Pevný rám má flexibilní O Matter masku.

Decentní zářezy v rámu zaručují kompatibilitu s mnoha dioptrickými brýlovými rámy. Taky pasují do každé helmy, což je super. A taky ryche a snadno případně vyměníte zorník. No prostě ideálka na hory! Více informací o brýlích najdete ZDE.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí