COOL Just Ride! startuje v sobotu ve Špindlerově Mlýně


Jedna z nejoblíbenějších zimnních akcí na našich horách s názvem COOL Just Ride!, kterou organizuje magazín Freeride.cz, letos slaví jubilejní 10. ročník a slibuje opět nabitý program. Tour odstartuje na Svatém Petru ve Špindlerově Mlýně a pokračovat bude o dalších sobotách v Deštné v Orlických horách, na Bukové hoře v Červené Vodě, na Ještědu v Jizerských horách a nově v Karlově pod Pradědem v Jeseníkách.

Naučte se něco nového

Účastníci se opět mohou těšit na test centrum nabité vybavením od předních snowboardových značek, které si budou moci zapůjčit a zdarma vyzkoušet. Úplní začátečníci a ti, co se chtějí něčemu novému přiučit, se budou moci rovněž zdarma zúčastnit lekce snowboardingu, kterou povedou profesionální instruktoři.

Podle hlavního organizátora Martina Večerky není důležité, na jaké úrovni jezdíte, jestli umíte nějaké triky v parku, jen tak si zatáčíte na sjezdovkách nebo se prostě teprve učíte jak na to. Jediné podstatné je to, co nás všechny baví a spojuje – samotný snowboarding ve všech svých formách.

Soutěž

Pro mladé snowboardisty je přichystána soutěž ve freestylu nejen o medaile a věcné ceny, ale také o produktový sponzoring a snowboardový camp v rakouském Kaprunu. Starší závodníci zase poměří síly ve speciálním jib contestu, best tricku a v zábavném ollie contestu.

„Just Ride! připravujeme pro všechny věkové i výkonnostní kategorie snowboardistů včetně úplných začátečníků. Nejedná se o závody, ale o happening, během kterého si na své přijdou opravdu všichni,” říká o akci Martin Večerka.

Zóny

Centrem akce bude stanové městečko postavené vždy na nejfrekventovanějším místě daného skiareálu. To bude rozděleno na několik zón partnerů akce, ve kterých návštěvníci najdou spoustu zábavy od herních simulátorů přes příjemný chill-out se zajímavými soutěžemi o ceny až po naučný program týkající se ekologie a třídění odpadu.

O pohodovou náladu, hudební doprovod a důležité informace se bude po celý den starat moderátor Freeride TV a šéfredaktor snowboardové sekce Freeride.cz Jan Lohynský. „Chceme, aby se lidé na naší akci bavili, ničím se nestresovali a zažili super den na kopci i večer na afterparty,” uzavírá Martin Večerka.

Drinky zdarma

Program ve Špindlerově mlýně začne v 9 hodin na tradičním místě ve Svatém Petru na prostranství u dolních lanovek a skončí v 16 hodin po ukončení provozu vleků. Rytmus následné afterparty budou udávat DJs Akvamen a Nimand ve známém podniku Dolská Music Club v centru města.

Prvních 150 příchozích se navíc může těšit na welcome drink zdarma od krásných Jäger Beets. Vstupné na akci je 100 korun. Nepřestávejte lovit informace týkající se celé tour, které jsou k dispozici na Just-ride.cz a na Facebooku.

Termíny a lokality COOL Just Ride!

sobota 19. ledna 2019 – Špindlerův Mlýn / Svatý Petr

sobota 26. ledna 2019 – Deštné v Orlických horách

sobota 9. února 2019 – Buková hora

sobota 16. února 2019 – Ještěd

sobota 9. března 2019 – Karlov pod Pradědem


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí