Chtěli byste oblek jako z Iron Mana? Vynálezce takový prodává

Richard Browning je britský podnikatel, speaker a především vynálezce. V březnu 2017 založil společnost Gravity Industries Inc., která se zabývá inovativními řešeními nejen v oblasti osobní přepravy. Browning to se svými díly dotáhl už i do Guinnessovy knihy rekordů.

Tentokrát vynálezce prodává létající oblek, pro jehož výrobu ho inspiroval legendární komiks Iron Man. Představil ho už loni, nyní jde ale oficiálně do prodeje. Konkrétně se jedná o devět kusů, nejsou ale právě nejlevnější. Zájemce o koupi jednoho z nich bude muset zaplatit celých 340 britských tisíc liber (tedy zhruba 10 milionů korun).

S oblekem je možné dosáhnout rychlosti až 50 km/h. Dostat se s ním navíc můžete až do výšky 3 600 metrů. Oblek jet suit má celkem šest tryskových motorů, které jsou poháněny klasickým palivem pro letouny. Obvyklá doba letu je asi jen do pěti minut, i tak ale tento zážitek musí být opravdu skvělý. Škoda jen té ceny.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO