Fotoreportáž: Life is fashion. Večírek, kde nebyla o módu nouze

LIFE IS FASHION

Během posledního předvelikonočního víkendu v hlavním městě probíhalo módní klání pod štítkem LIFE IS FASHION. Jednalo se o prodejní akci, kde jste se mohli setkat se známými i méně známými návrháři a zakoupit si něco z jejich nejnovějších kolekcí. Výběr byl veliký. Od oblečení, obuv, přes šperky, až po designové kšiltovky.

Dobrý výběr

My jsme se byli podívat na zahajovacím večírku, kde byly vystavené brandy jako REMON By Rebeka Monhartová, Bree, Mayobell nebo BSTEPAN, ale i přední návrháři, ze kterých bych jmenoval Pavla Berkyho, Michala Marka a Helenu Bedrnovou.

Hlavním tahákem však byla nejnovější kolekce od dvou instagramových hvězdiček – Ester a Josefíny. Ta obsahovala módní kousky s natištěnými rozchodovými větami, které dámy sbírají od kamarádek a fanoušků na sociálních sítích.

Podívejte se sami, jak to na akci vypadalo.

LIFE IS FASHION LIFE IS FASHION LIFE IS FASHION LIFE IS FASHION LIFE IS FASHION LIFE IS FASHION LIFE IS FASHION

foto: Kuba Salavec

Navštivte digitální vodopády v Paříži

Japonské modelky, které hýbou Tokiem

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě