Co mají společného Lady Gaga, Karlie Kloss a Amal Clooney?


Sarah Flint

Všechny tři jsou známé po celém světě, jsou krásné, bohaté a úspěšné. O tom by ale bylo zbytečné psát článek, to už všichni vědí. Co tyto tři dámy spojuje kromě toho, je jejich smysl pro módu. A i když ne všechny předvádí ty nejnovější kousky světových módních značek každou chvíli na mole, je tady něco, co s oblibou nosí pro nejrůznější příležitosti všechny. Jsou to kvalitní boty. Všechny tři hrdě obouvají sandálky, balerínky i lodičky od new-yorské designérky Sarah Flint.

Pokud milujete módu, určitě jste se s botami této talentované návrhářky setkali. Možná jste jen nevěděli, že jsou od ní. Její značce je již po několik let věrná také vévodkyně Meghan Markle, která je svým vytříbeným vkusem pověstná. Boty od Sarah Flint si oblíbila dokonce mnohem dříve, než se stala vévodkyní. Mezi její nejoblíbenější, které najdete v jejím botníku, patří hnědé kožené balerínky, hnědé páskové sandálky a černé semišové lodičky na širokém podpatku.

Sarah Flint změnila obuvnický průmysl

Řada návrhářů po desítky let navrhuje boty, které jsou sice velmi zajímavé, ale pro jejich majitelky zcela nenositelné. Své o tom ví hlavně modelky z přehlídkových mol, jejichž hrůzostrašné pády a podvrtnuté kotníky mluví za vše.

Proto se Sarah zaměřila na výrobu bot bez jakýchkoli kompromisů a dala světu jasnou zprávu: boty mohou být stejně tak pohodlné jako stylové. „Jako žena si uvědomuji frustraci z nákupu bot, které pak skončí zapadlé v botníku. Proto neustále pracuji na návrzích bot, které jsou nejen do detailu propracované, ale které jsou i pohodlné a nikdy se neokoukají,“ říká Sarah.

A to dokazuje výrobou bot asymetrických tvarů, různých barev a velikostí podpatků i všedních a nevšedních materiálů. Sama si velmi pečlivě vybírá, komu výrobu bot svěří, protože si dobře uvědomuje, že na původu záleží. Všechny boty nechává vyrábět jak jinak než v kolébce těch nejkvalitnějších bot, Itálii. Sandálky jsou například z Capri, lodičky z města Parabiago a kozačky z Vigevana.

Boty nejsou jen pro vyvolené

Přesto, že se mezi majitelky bot Sarah Flint řadí zejména známé osobnosti, mezi kterými kromě zmíněných nechybí ani modelka Cindy Crawford nebo herečky Jessica Alba a Halle Berry, od roku 2013 jsou dostupné prakticky všem. V tomto roce totiž Sarah Flint debutovala se svou kolekcí i pro „obyčejné“ ženy v Barney‘s v New Yorku. Přestože šla s cenou dolů, tak ne na úkor kvality.

A tak je možné si od té doby její jedinečné boty objednat z pohodlí domova na internetu. U nás je prodává řada e-shopů, a tak pro ně nemusíte nikam daleko.

Čím jsou boty Sarah Flint specifické?

Přesto, že by se mohlo zdát, že na nich nic extra zvláštního není a působí spíše usedlejším dojmem, je na nich něco, co upoutá na první pohled vaši pozornost. Jsou to rafinovaně zdobené podpatky, trojbarevný semiš nebo okouzlující nízké podpatky.

Jsou originální a svým majitelkám padnou jako ulité. Nejen, že luxusně vypadají, ale jsou také velmi pohodlné, což je skvělá zpráva hlavně pro ty ženy, které nenosí podpatky jen proto, že je jim to nepohodlné.

Další zajímavostí je, že jakmile v nich uvidíte jejich nositelku jít, neunikne vám také fakt, že v nich chodí velmi jistě. Toho Sarah docílila tím, že při výrobě používá na podrážky chytrý protiskluz.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli