Seznamte se s Francouzem s uhraničivým hlasem


Adam Naas

Nejnovější francouzský hudební objev Adam Naas vyjíždí na evropské turné. Se svoji kapelou se představí v Praze, Brně a Budapešti. První zastávka bude v proslulém pražském klubu Futurum v termínu 20. října 2019 o dva dny později ho fanoušci přivítají v brněnském Kabinetu Múz.

Celá tour je ve znamení jeho nové desky Love Album, která bude v té době čerstvě na světě. Adam Naas představuje soudobou scénu moderního popu ve fúzi se soulem a aktuální elektronikou.

Otevřenost

Teprve šestadvacetiletý Adam Naas má za sebou vydání několika EP, které si posluchači velmi rychle oblíbili. Naas představuje moderní pojetí chytré pop music na pomezí soulu a elektroniky. Díky svému až uhrančivému hlasu a otevřenému projevu si na svých koncertech získává publikum, které si upřímně vychutnává jeho interpretaci.

“Jde o velmi zajímavý objev na poli soudobého popu. Chceme českým fanouškům přinést něco nového a neokoukaného, protože Adam má v Evropě již širokou fanouškovskou základnu. Koncert bude určitě velkým zvukovým zážitkem,” řekla za pořádající agenturu Romana Jedličková. Se svou skupinou přijede Naas koncertovat do Prahy, Brna a Budapešti a představí zde své nové album, které vychází 21. září.

Témata

Jak už název nového alba napovídá, jeho obsah bude laděn zamilovaně. Podle Naase by se ale posluchači neměli nechat zmást jen líbivým názvem.

Texty některých pístní alba mají mnohem hlubší smysl např. problematiku domácího násilí apod. Většina skladeb ale bude mít blízko k lásce a sexu ať už provokativní song The Love? nebo erotikou nabitý I Want to Get You Close To Me.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO