Ed Sheeran si na desku pozval Eminema, Cardi B, Bruna Marse a řadu dalších hvězd

Ed Sheeran

Zpěvák Ed Sheeran vydá 12. července 2019 desku No. 6 Collaborations Project. Album představil prostřednictvím singlů s Justinem Bieberem, Chance The Rapperem a PnB Rockem. Nyní odtajnil kompletní seznam hostů. Jsou na něm třeba Eminem, Bruno Mars nebo Cardi B.

První liga

Album No. 6 Collaborations Project je pokračováním konceptu, s nímž Sheeran přišel ještě před vydáním debutu +.  Co písnička, to jiný host nebo hosté. Zatímco na původním EP spolupracoval s britským grime undergroundem, nyní si do studia pozval především prvoligové interprety napříč žánry.

Impozantnímu seznamu vévodí zmíněné americké hvězdy Cardi B, Eminem a Bruno Mars, dále jsou na něm Young Thug, Khalid, Skrillex a Camila Cabello nebo britští floutci Stormzy, Dave a J Hus. „Jsem velký fanoušek všech interpretů, se kterými jsem na projektu dělal,” prohlásil Sheeran.

Zpěvák zatím z dvanáctky písní nabídl k poslechu singly I Don’t Care a Cross Me. Lze předpokládat, že ke zveřejnění další skladby dojde ještě před vydáním desky. Představí některou z písniček na chystaných koncertech v Praze? To se nejspíš dozvíme až 7. a 8. července 2019 v Letňanech.

No.6 Collaborations Project – seznam skladeb včetně hostů

 1. Beautiful People feat. Khalid
 2. South of the Border feat. Camila Cabello & Cardi B
 3. Cross Me feat. Chance the Rapper and PnB Rock
 4. Take Me Back to London feat. Stormzy
 5. Best Part of Me feat. Yebba
 6. I Don’t Care with Justin Bieber
 7. Antisocial with Travis Scott
 8. Remember the Name feat. Eminem & 50 Cent
 9. Feels feat. Young Thug & J Hus
 10. Put It All on Me feat. Ella Mai
 11. Nothing on You feat. Paulo Londra & Dave
 12. I Don’t Want Your Money feat. H.E.R
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO