Acid Row Release Party zve všechny kytarové nadšence


Acid Row

Na fanoušky hutné kytarové muziky čeká v sobotu 8. února od 19:30 hodin v Rock Café akce, již má na svědomí pražská kapela Acid Row. Událost ponese název Cut It Out!, který je odvozen od stejnojmenného singlu téhle party.

V průběhu večera proběhne jeho premiéra a představen bude i videoklip. Naopak svůj úplně poslední koncert zde odehraje další stonerová partička Baro Chandel, která tak ukončí svoji činnost.

Chybět nebude ani  známá pražská psychedelická kapela Madhouse Express. Celou akci zakončí afterparty, kde se parta prvotřídních DJ’s pochlubí se svými sbírkami vinylů.

Program

Pražská parta Acid Row pohybující se na pomezí stoneru rocku a metalu s punkovou energií přichází se singlem Cut It Out, ke kterému natočila svůj debutový videoklip, jenž má na svědomí plzeňský filmař Václav Čtvrtník. Tahle čtyřka by se koncertem k příležitosti jeho premiéry ráda vryla více do paměti pražského publika. Návštěvníci se mohou těšit na skvělou live show, doprovázenou nezastavitelnou kadencí kytarových riffů, pronikavými basovými linkami, explozemi bicích a hlasem, v němž se mísí vztek a pouštní prach v podání nepřehlédnutelného frontmana. Skupina má před zveřejněním zmíněného videa na svém kontě debutové EP Bad Delivery (2016), desku Spikes (2018) a nespočet koncertů doma i v zahraničí.

Večer bude mít hořkosladkou příchuť v podobě posledního koncertu další stonerové čtyřky Baro Chandel. Naposledy tak bude možnost živě slyšet melodický stoner-rock’n’roll kapely, která během své existence sekundovala například kapelám jako 1000mods, Fu Manchu, nebo se objevila na Colours of Ostrava. Pomyslnou třešničkou na dortu pak bude vystoupení přední české psychedelické kapely Madhouse Express, která tak zpříjemní svým fanouškům čekání na vydání svého prvního alba.

Poté na návštěvníky bude čekat ještě afterparty, kde se o zábavu budou starat Candy Flip DJ’s a DJ Tony Magor Vrtačka a jejich výběr z desek v rytmu 60‘ a 70‘ let.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí